Siły Ciemności

Rhudaur

Potomkowie ludzi zamieszkujących wschodnie ziemie królestwa Arnoru. To właśnie oni jako pierwsi ulegli namowom Czarnoksiężnika z Angmaru, by zdradzić władców z linii Isildura,  czym walnie przyczynili się do upadku Północnego Królestwa. U krańca trzeciej Ery ziemie te są opustoszałe, a mieszkańcy Rhudauru, bez przewodnictwa królów, wtórnie zdziczeli.

Ongi […] żyli tu ludzie[…] Legenda mówi, że padł na nich cień Angmaru i znikczemnieli. Cały kraj spustoszono podczas wojny, która doprowadziła do upadku Północne Królestwo.

– „Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia”, księga I, rozdział XII „Bieg do brodu”

Rhudaur to czysty chaos, można się po nich spodziewać wszystkiego. Wolne Plemiona są ich wrogami, a Siły Ciemności sprzymierzeńcami, ale nikt nie będzie zaskoczony jak zdradzą sojuszników. Lub zaczną się bić między sobą. Lub w środku konfliktu zaczną zbierać ziółka. Albo udawać drzewa. Noszą się różnie, niektórzy wciąż nawiązują do czasów władania Numenorejczyków i ciężko się opancerzają, ale są tam też wiedźmy, całkiem dzikie. 

By zapisać się do plemienia i wziąć udział w naszym Zlocie odezwijcie się do naszego koordynatora zgłoszeń – Basa. On pokieruje was dalej i przekieruje do przewodnika waszego plemienia.