Zlot Ennorath

Eryn Vorn to spokojna kraina ludzi, która w dawnych czasach związana była z Numenorem. Jedni powiedzą, że była to współpraca, inni zaś – nazwaliby to zniewoleniem. Prawdy o tych wydarzeniach nikt już nie pamięta i obecnie ludzie żyją tam w spokoju i ciszy, z dala od wydarzeń wielkiego świata, rzadko tylko nękani umbarskimi najazdami. Na ich nieszczęście oczy dobrych jak i złych ludów Ardy zwracają się w tym kierunku – tajemnice obnażone w Górach Mglistych prowadzą do ukrytych tu odpowiedzi, a na ujawnieniu ich zależy zarówno Wolnym Plemionom jak i Siłom Ciemności. Los ludów Eryn Vorn jak i poznanie strzeżonych przez nich sekretów leży w Waszych rękach! Wystarczy, że zdecydujecie się przekroczyć wrota Śródziemia wraz z nami!


Tak więc zapraszamy na Zlot Ennorath 2023! Wspólnie przeżyjmy kolejne przygody, stoczmy wspaniałe walki, a wieczorami zasiądźmy przy ognisku, aby bawić się i śpiewać dopóki starczy sił.

Zlot Ennorath jest najważniejszym wydarzeniem organizowanym przez naszą społeczność a także podsumowaniem i finałem naszych corocznych dokonań, jako grupy. Dołącz do nas, by przekroczyć wrota Śródziemia i wziąć udział w wyprawie do Eryn Vorn, spędzić z nami czas przy ognisku i po prostu nas poznać! W programie będą przede wszystkim rozmowy z naszymi ludźmi i nieludźmi. Jednak przy naszym ogniu zazwyczaj siedzi jakiś rzemieślnik lub artystka i zawsze można przypatrzyć się ich pracy. Lub nauczyć się dłubać piękne rzeczy samemu.

Po więcej aktualnych informacji udaj się na nasze wydarzenie