Zlot Ennorath

Eregion – niegdyś wspaniałe królestwo Noldorów, siedziba Celebrimbora, twórcy Pierścieni Władzy – dzisiaj omszałe ruiny wspaniałych kuźni i warsztatów Elfów kamiennym wzrokiem wpatrują się w kurhany pozostawione przez swoich twórców. Wydawać by się mogło, że jedynie historia pielęgnuje pamięć o tym miejscu… A jednak, ostatnimi czasy oddziały Orków schodzą z Gór Mglistych, plądrując i przeczesując oddane na łono Yavanny lasy Eregionu. Nie umknęło to uwadze zatroskanych Elfów z Imladris.

Czyżby tajemnice Gwaith-i-Mírdain zostały ponownie odkryte?

Zlot Ennorath jest najważniejszym wydarzeniem organizowanym przez naszą społeczność a także podsumowaniem i finałem naszych corocznych dokonań, jako grupy. Dołącz do nas, by przekroczyć wrota Śródziemia i wziąć udział w wyprawie do Eregionu, spędzić z nami czas przy ognisku i po prostu nas poznać!W programie będą przede wszystkim rozmowy z naszymi ludźmi i nieludźmi. Jednak przy naszym ogniu zazwyczaj siedzi jakiś rzemieślnik lub artystka i zawsze można przypatrzyć się ich pracy. Lub nauczyć się dłubać piękne rzeczy samemu.

Po więcej aktualnych informacji udaj się na nasze wydarzenie

Z Regulaminem Zlotu zapoznać się można TUTAJ

Tegorocznym patronem medialnym naszego Zlotu jest Śródziemie Wiki – strona skupiona na wiedzy o naszym ukochanym uniwersum. Poza dużą i wciąż rozbudowywaną bazą informacji społeczność ta prowadzi także kanał na Discordzie, na którym zawsze można spotkać ciekawych fanów twórczości Tolkiena.