Galeria

Zdjęcia pochodzą z naszych Zlotów i Wiosek Tolkienowskich. 

To oczywiście tylko przykłady. Mamy ich o wiele więcej i jeżeli chcecie je poprzeglądać, to wbijajcie na naszą grupę na fb lub piszcie do nas.

Wioski Tolkienowskie

Wybór zdjęć z “Wiosek Tolkienowskich” na konwentach fantastyki “Pyrkon”, “Cytadela” i “Twierdza” z lat 2016-2019

Ennorath 2019

Zlot odbył się w Bolkowie na Dolnym Śląsku. Górzysty teren gry pozwolił na odtworzenie ziem Druedainów, gdzie toczyła się akcja. Ludzie i nieludzie byli zmęczeni od pokonywania wzniesień, ale było też naprawdę pięknie.

Ennorath 2018

Ten Zlot gościł w Popławach pod Pułtuskiem na Mazowszu, gdzie cywilizacja była jednocześnie blisko i daleko. Gracze pamiętają teren duży i ciekawy, lecz pełen komarów. Sesję zdjęciową zrobiliśmy w deszczu, co miało swój niewątpliwy klimat.

Ennorath 2017

Tym razem pojechaliśmy nad jezioro Turawskie pod Opolem. Mocno pagórkowaty teren pozwolił na budowę warownych obozów, choć stały one głównie naszymi wyobrażeniami, nie fortyfikacjami z pali i cegieł.

Ennorath 2016

Po raz drugi zrobiliśmy Zlot w Zarzęcinie nad Zalewem Sulejowskim przy Piotrkowie Trybunalskim w woj.Łódzkim. Miejsce znane, wzbudziło wiele wspomnień. Na terenie gry znowu stała karczma, tym razem krasnoludzka.

Ennorath 2015

Gościła nas Antoniówka, miejscowość tuż przy Radomiu. Przy terenie gry mieliśmy rzekę, którą wykorzystaliśmy przy akcji końcowej – odbyła się tam bitwa w wodzie. A radomskie pizzerie i Biedronki okazały się bardzo wygodne i przydatne.

Ennorath 2014

Zlot odbył się na Pomorzu, w rejonie Starogardu Gdańskiego – w stanicy harcerskiej Leśna Huta. Teren gry był tuż za płotem i charakteryzował się dużą różnorodnością oraz mocnym zaciemnieniem w nocy.

Ennorath 2013

Po raz pierwszy odwiedziliśmy Zarzęcin pod Piotrkowem Trybunalskim. Teren pozwalał zarówno na duże potyczki jak i na skradanie po lesie. Pamiętamy karczmę na głównym skrzyżowaniu i możliwość kąpieli całą ekipą w ciepłym i czystym zalewie Sulejowskim.

Ennorath 2012

Tym razem pojechaliśmy do Kobylej Góry w Wielkopolsce. Płaski las pozwalał na szybkie przemieszczanie się. Nietypowe było za to obozowisko, położone na niewielkich wzniesieniach, za to z ogniskiem na samym dole.

Ennorath 2011

W Orkuszu pod Kwidzynem mieliśmy nasz obóz i las, w którym odbyła się gra terenowa. Nietypowy kształt terenu gry, przypominający ósemkę i niesłychanie gęste zarośla pozwoliły nam na liczne zasadzki.