Koszt Zlotu

Tegoroczna opłata za Zlot kształtuje się w tym roku  następująco:

- każdy zlotowicz zobowiązany jest wpłacić 28 zł kosztów organizacyjnych
- każdy zlotowicz wpłaca też 8 zł za noc spędzoną na obozowisku

Razem daje to 60 zł. Jeżeli przyjeżdża się na krócej, prosimy uwzględnić ilość noclegów, powiększoną o koszty organizacyjne i odpowiednią kwotę przelać na konto Stowarzyszenia Miłośników Śródziemia.

Stowarzyszenie Miłośników Śródziemia
PEKAO SA 92 1240 3174 1111 0010 6303 3093
ul. Dworcowa 2B, Płock 09-402

W tytule wpłaty należy wpisać „Ennorath 2017″ oraz imię i nazwisko osoby (imiona i nazwiska osób), za którą (które) opłata jest dokonywana.

Na polu namiotowym, na którym w tym roku obozujemy, jest także wprowadzona opłata za namiot – pobierana będzie za każdą noc spędzoną na obozowisku. Jej wysokość zależna jest od rozmiaru namiotu i będzie weryfikowana i opłacana na miejscu, dlatego prosimy każdego zlotowicza o posiadanie odpowiedniego zapasu gotówki. Opłata namiotowa, według umowy podpisanej z właścicielem pola, kształtować się będzie wg wzorca:

- namiot mały, dwuosobowy – 10 zł/noc
- namiot średni, trzy i czteroosobowy – 15 zł/noc
- namiot duży, pięcioosobowy i większy – 20 zł/noc

Zachęcamy zlotowiczy do umawiania się na wspólne noclegi. Służy to nie tylko integracji, ale także obniżeniu kosztów pobytu.

Ponadto istnieje możliwość zaparkowania samochodu na terenie obozowiska, dosłownie przy namiocie – jest to płatne 5 zł za noc. Oczywiście przy bramie obozu znajduje się parking, na którym parkowanie pojazdu jest bezpłatne.

Na polu namiotowym istnieje możliwość wynajęcia domku. Osoby zainteresowane taką możliwością prosimy o kontakt z Radą Zlotu: sms.zlot.ennorath@gmail.com.

Kategorie

Tagi: