Informacje o Ennorath 2014

Drodzy Przyjaciele!

Nadszedł ten dzień! Mamy zaszczyt zaprosić Was na ZLOT ENNORATH 2014.

W tym roku spotykamy się w dniach 24-28 lipca w Stanicy ZHP w Leśnej Hucie pod Czarną Wodą w powiecie Starogard Gdański. Koszt całego Zlotu wynosi 65 zł. Po szczegóły dot. dojazdu, obozu i opłat zapraszam na forum.

W tym roku rozpoczynamy nową fabułę. Pozostajemy jednak w tym samym okresie historii Śródziemia – tuż przed Wojną o Pierścień (3005 rok III Ery). Historia zapowiada się nad wyraz ciekawie i będzie kontynuowana na przyszłych Zlotach, toteż zapraszamy wszystkich, którzy dotąd nie zdecydowali się na przyjazd, a także tych których od dawna nie widzieliśmy.

Jak co roku, poza częścią fabularną, która w dalszym ciągu będzie miała formę gry terenowej z mechaniką o niskim stopniu komplikacji, atrakcyjne będzie także samo „życie obozowe”. Naszą tradycją są zwłaszcza wspaniałe ogniska, a także turnieje i konkursy. Warto wspomnieć, że w tym roku będzie kilka ciekawych zmian, także w mechanice, ale to temat na osobną informację.

Jutro uruchamiamy rejestrację na Zlot. Na stronie głównej Stowarzyszenia, z prawej strony, znajdzie się link/ button do formularza rejestracyjnego, w którym, poza podstawowymi danymi, należy również podać swoją przynależność do plemienia.

Reszta informacji, w tym ramowy plan Zlotu, uaktualnione regulaminy, itp. będą udostępniane na forum, a czasem także na FB. Zapraszamy więc do uczestnictwa w życiu naszego forum i do organizowania plemion w pod-forach plemiennych oraz frakcyjnych.


Kategorie

Tagi: